Hotel Allvet

ubytovanie Vyskov
 

*** Hotel Allvet / ubytovanie Vyskov

Hotel Vyskov Allvet

Rodinný hotel Allvet *** sa nachádza v novo zrekonštruovanej historickej budove v malebnom prostredí blízko Brna.

Hotel Allvet má osobitú atmosféru vďaka svojej polohe len 2 km od Exitu 226 diaľnice a rozlehlému športovo-relaxačnému areálu. Hotel Allvet sa špecializuje na organizovanie firemných akcií, konferencií, teambuldingov a organizovanie svadieb, vrátane svadobných obradov.

Skvelá jedla môžete ochutnať v štýlovo zariadenej reštaurácii. Grilované špeciality na letnej záhradke. Relaxáciu zaistí masáže, sauna a whirpool, aktívne športovanie potom areál s niekoľkými druhmi ihrísk a kurtov. Golfisti môžu využiť neďaleké ihrisko v Slavkove. Pri návšteve s deťmi si nenechajte ujsť návštevu Dinoparku a Aquaparku vo Vyškove (3 km).

Ubytovanie Vyškov hotel Allvet:
Hotel Allvet disponuje 26 moderne zariadenými a rozmernými izbami, ktoré majú vo vybavení kúpeľňu s WC, sprchou alebo vaňou, TV so satelitným príjmom, telefón s priamou predvoľbou, bezdrôtové pripojenie na internet.

Hotel Allvet Vyškov služby hosťom:
Recepcia a informácie v prevádzke 6,00 - 23,00 hodín, služba budenie telefónom, bezdrôtové pripojenie na internet. Monitorované bezplatné parkovanie vo vnútri areálu, bezbariérový prístup, sprievodný program. Relaxačné a športové vyžitie. V hoteli Allvet pre svojich hostí chystajú bohaté raňajky formou švédskych stolov alebo formou menu a sú zahrnuté v cene ubytovania. Domáci maznáčik po dohovore na recepcii za poplatok. Neskorší odchod po predchádzajúcej dohode možný do 16:00 hodín. K prenájmu viacúčelové ihrisko s umelým povrchom, plážový kurt, antukový kurt, osvetlenie.

Vyškov hotel Allvet reštaurácia a vináreň:
Štýlová reštaurácia hotela Allvet vo Vyškove pripravuje poctivú českú i medzinárodnú kuchyňu, výhradne s čerstvých surovín. V jarných a jesenných mesiacoch sa môžete tešiť na tematicky zameranú kuchyňu. V letných mesiacoch sa na letných záhradkách a terasách podávajú grilované špeciality. Pre Vaše oslavy a firemné akcie reštaurácia hotela Allvet ponúka rauty a špeciálne menu, ktoré budú zárukou spokojnosti Vašich klientov. Je možné si objednať časť reštaurácie pre uzavretú spoločnosť. Kapacita reštaurácie je až 100 miest.

Hotelová vináreň sa nachádza v historických pivničných priestoroch pod reštauráciou a má kapacitu 32 miest na sedenie, slávnostne tabule pre cca 25 osôb. Vináreň je vhodná pre degustáciu vína i usporiadanie večierku či večere pre uzavretú spoločnosť.

Ubytovanie vo Vyškove Hotel Allvet wellness:
Ak máte záujem o pobyt zameraný na relaxáciu hotel Allvet ponúka ubytovanie na izbe s vírivou vaňou, v ktorej môžete stráviť toľko času, koľko sami chcete, k tomu bude pripravená večer fľaša sektu a ráno bohaté raňajky. Na želanie vám tiež zostaví balíček a jednotlivé služby môžete nakombinovať. Hotelové wellness tvorí sauna pre max 4 osoby, whirlpool pre 3 osoby (uterák a prestieradlo na zapožičanie). Masáže na objednávku - viac ako 10 druhov. Novo aj kozmetické služby.

Hotel ubytovanie Allvet Vyškov školenia a akcie:
Pre hladký priebeh Vašej firemnej akcie má hotel Allvet vo Vyškove k dispozícii 5 novo zrekonštruovaných sál pre 5 - 400 osôb, s celkovou kapacitou až 600 osôb - audiovizuálnu a konferenčnú techniku ​​- 200 parkovacích miest - ubytovanie na 26 izbách až pre 112 klientov - Wi-fi pripojenie zadarmo - zabezpečenie všetkého občerstvenia - sprievodný program, teambuldingy, adrenalínové aktivity - catering a občerstvenie. Vhodné priestory v okolí Brna pre organizovanie Vašich akcií.

Juhomoravskej město Vyškov leží vo Vyškovskej bráne na hornom toku rieky Hané asi 30 km severovýchodne od Brna. Vo Vyškove, ktorý je vzdialený 2 km od hotela Allvet, môžete navštíviť: Aquapark, ZOO s Dinoparkom, hvezdáreň ... Neďaleko Priepasť Macocha - viac ako

Hotel Vyskov Allvet - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Vyskov Allvet - hotel má reštauráciuHotel Vyskov Allvet - hotel má vináreňHotel Vyskov Allvet - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýHotel Vyskov Allvet - možnosť pripojenia na internetHotel Vyskov Allvet - k dispozícii letná terasaHotel Vyskov Allvet - golfHotel Vyskov Allvet - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Vyskov Allvet - akceptuje creditné karty VISAHotel Vyskov Allvet - tenis - v blízkosti hotelaHotel Vyskov Allvet - Televizor má príjem satelitných  programůHotel Vyskov Allvet - Iybz sú vybavené televízoromHotel Vyskov Allvet - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Vyskov Allvet - Izby s vlastnou toaletouHotel Vyskov Allvet - v izbach je telefon
Odporúčajte tyto stránky: